Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
04 листопада 2021
Василь Тимофієвич Андріяшик – сільський господар, учасник Буковинського Віча.

Розповідаючи про батька, його донька, Одарка Василівна Старинська, наголошує, що з раннього дитинства він виховував у своїх шістьох дітях патріотизм і вселяв віру в те, що Україна стане незалежною. Йому не довелось дожити до цієї події сім років.

Василь Андріяшик, син простого селянина, народився у 1895 році в Лашківці, що біля Кіцманя. До речі хата Андріяшиків свого часу була перенесена до Чернівецького  обласногодержавного  музею народної архітектури та побуту і є зараз одним з його експонатів.

Докладніше
28 жовтня 2021
Регіональна історія через родинні життєписи - підбили підсумки проєкту "Прості обличчя непростої історії"

Шість фотовиставок, 180 історій окремих осіб та родин, 17 коротких фільмів, 2 проморолики, сайт та фотоальбом – такими є підсумки проєкту «Прості обличчя непростої історії», про який говорили 28 жовтня на пресконференції, що відбулася в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка.

Докладніше
26 жовтня 2021
Володимир СТАРИК: Становлення та розвиток громадської діяльності у Чернівецькій області

Із розпадом Радянського Союзу та здобуттям Україною  незалежності почали відбувалися активні процеси та зміни у громадському житті країни. Яку особливість ці процеси мали у Чернівецькій області, розповідає  Володимир СТАРИК,  голова товариства «Український Народний Дім в Чернівцях»

 

Радянський Союз і громадське життя. Яким воно було?

За Радянського Союзу, – люди мого покоління пам’ятають, – було величезне Всесоюзне товариство «Знання», яке займалося просвітницькою діяльністю і антирелігійною пропагандою:  читалися лекції, видавалася науково-популярна література.

Докладніше
20 жовтня 2021
Долучайтеся до підготовки першого плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства!

Затверджено нову Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2026 роки. Документ розроблявся Урядом у тісній співпраці з представниками інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій, експертами. Для залучення представників інститутів громадянського суспільства, експертів до підготовки першого плану заходів з реалізації Стратегії низка центральних органів виконавчої влади проведе у жовтні – листопаді 2021 року громадські онлайн-обговорення.

Докладніше
15 липня 2021
«Прості обличчя непростої історії»

Про старт проєкту під такою назвою говорили на пресконференції, що відбулася 15 липня  у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені М.Івасюка. Проект реалізовуватиме Благодійний Фонд  «Суспільні ресурси та ініціативи». За словами Наталії Нечаєвої-Юрійчук, членкині фонду та реалізатори проєкту, він  має на меті «олюднити» історію і залучити широке коло громадськості Чернівецької області до спільного творення регіональної історії через звернення до родинних історій.

Докладніше
  1   2   3   4   5   6   7  ... | 13  наступна сторінка »
Любов Нечипорук: Для підтримки місцевих мовників Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ініціювала проєкт обміну контентом Руслана Клим: Ключові аспекти розвитку Вижницького району Іларій Мінтянський: Діяльність Головного управління Національної сервісної служби у Чернівецькій області Анатолій Круглашов: "Інститут державної служби України: зародження, розвиток, особливості" Михайло Чорней: Пріоритети діяльності Вижницької райдержадміністрації Микола Ярмистий: Тенденції розвитку державної служби в Україні Мирослава Ткачук: Головне про патронат Вікторія Гатрич: «У комунікації головне – бути чесним із аудиторією» Юрій Півень: Система соціального захисту в територіальних громадах Юрій Манастирський: Особливості деклараційної кампанії у 2021 році Державний сектор потрібно навчати співпрацювати з бізнесом: презентували аналітичний звіт «Демократичний компонент у навчанні державних службовців» Ілона Факас: Вступ на державну службу: порядок, вимоги, особливості в умовах карантину Сергій ОСАЧУК: Чернівецька область приречена на успіх і нею Україна може пишатися! Наталія ГУСАК: "... жодної паніки не повинно бути, коли ти починаєш організовувати процес, від якого залежатиме доля багатьох мешканців Буковини" Микола Ярмистий: дотримання принципів вірно служити українському народові та українській державі закладені в обітниці ще 100 років тому Державна служба є критерієм розвитку нашої держави Сумлінним платникам податків буковинські фіскали створюють комфортний клімат Георгій Придій: Злагоджена робота задля досягнення максимальних результатів Опорна школа як основа якісної освіти Пенсійне обслуговування по-сучасному: оновлені сервісні центри та портал електронних послуг
Світлана Олексійчук: Створення «Резиденції молоді» як новий рівень реалізації молодіжної політики Організація пожежної безпеки у територіальних громадах області Екотолока, спортивні змагання та фестиваль юшки - у територіальних громадах області відбулися заходи згуртування Ринок землі в Україні: проблеми та перспективи. Частина 1. Правове регулювання земельних відносин в Україні. Наталія Катрюк: Шукаємо власні шляхи для розвитку громади Марія Нікорич: «Земля і комунальне майно – одне з найважливіших джерел наповнення місцевого бюджету» Сергій Бостан: Основні пріоритети – ефективне використання комунального майна Світлана Банар: Найчастіше до старости звертаються із земельними питаннями Іван Янко: Мешканці нашої громади надзвичайно працьовиті Старости Вашківецької громади: що на порядку денному? Христина Марчук: Децентралізація: підсумки та нові завдання Віталій Мостовий: Сучасні канали комунікації місцевої влади з громадою ЦНАП – місце, де громадяни зустрічаються з місцевою владою Співробітництво територіальних громад: нові можливості для розвитку Близько 90 % території Чернівецької області охоплено перспективними планами, – Альона Бабак Завдяки економії – Чудейська громада реалізувала на один проект більше ніж планувала Розвиток та проблемні питання Глибоцької ОТГ 25 листопада у Тереблечівській об’єднаній громаді відкрили ЦНАП Проект держбюджету на 2020 рік: які кошти передбачено для розвитку ОТГ Радники Центру розвитку місцевого самоврядування відвідують ОТГз метою ознайомлення із проектами розвитку інфраструктури Ігор БАБЮК: Місцеві вибори 2021: можливості для розвитку територіальних громад
Анатолій Круглашов: Локалізація політичного чи політизація локального: випробування спроможностей місцевого самоврядування в Україні Марін Герман: Децентралізація влади без соціального капіталу – шлях до «інституційної невдачі» Історія ідей і концепцій державної влади та публічного управління в Україні: Дзюба Іван Михайлович Історія ідей і концепцій державної влади та публічного управління в Україні: Дністрянський Станіслав Северинович (1870 – 1935) Анатолій Круглашов: Місцеві вибори 2020: роздуми експерта Міста в децентралізаційній реформі: проблеми і перспективи Публічне управління у сфері молодіжної політики в умовах децентралізації та євроінтеграції України Сергій Гакман "Єврорегіон "Верхній Прут": досвід, виклики та особливості" Пропозиції учасників міжнародного круглого столу «Нові європейські парадигми співпраці та потенціал Єврорегіону «Верхній Прут» Зиновій БРОЙДЕ: КООРДИНУВАННЯ ПЕРЕХОДУ ДО ТРАНСКОРДОННОЇ ЦИРКУЛЮЮЧОЇ ЕКОНОМІКИ Сергій Гакман: Білокриницька трагедія 1941 р.: погляд через 80 років
шукайте нас на facebook