Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
29 листопада 2019 о 16:25
Одна із учасників "Бюджету участі" міста Чернівці – Оксана Ковальчук, розповіла про свої два проєкти

Бюджет міських ініціатив дозволяє мешканцям міста брати участь в тому, де і як можуть бути використані кошти  міського бюджету. Проєкти, які набирають найбільшу кількість голосів реалізовуються з бюджету міста. 

Докладніше
11 листопада 2019 о 12:07
Професійна освіта для випускників шкіл – мета Уряду

Міністр освіти і науки Ганна Новосад представила «To do list» змін, які плануються впровадити у сферах освіти та науки в межах трьох часових проміжків –  до кінця 2019 року, впродовж 2020 року та загалом протягом наступних 5 років.

Докладніше
02 липня 2019 о 11:03
Розвиток місцевої громади через громадянську освіту

Протягом останніх десятиліть обсяг передачі знань багаторазово зріс. У наш час уже не можливо за п'ять-шість років підготувати людину до професійної діяльності раз і на все життя. Зараз щорічно оновлюється близько 5% теоретичних і 20% професійних знань.

Докладніше
01 липня 2019 о 16:14
Найбільші проблеми з якими мали справу - мабуть те, що були порушення з незнанням людей чинного законодавства

Ми не державна структура, тому її як такої не має насправді. В більшості випадках ми працюємо на громадських засадах! Не дивлячись на це ми все одно плідно працюватимемо пліч- о-пліч, щоб забезпечити продуктивну та прозору роботу під час виборчої компанії, - Ігор Бабюк.

Докладніше
08 жовтня 2018 о 14:13
Серед особливостей розвитку Великокучурівської ОТГ – використання всіх можливостей, які з’явилися після об’єднання

Великокучурівська територіальна громада розпочала свою роботу у 2015 році. До складу громади входять села:  Великий Кучурів, Снячів, Тисовець, Глибочок, Годилів.

Докладніше
  1   2   3   4   5   6   7  ... | 10  наступна сторінка »
Микола Ярмистий: дотримання принципів вірно служити українському народові та українській державі закладені в обітниці ще 100 років тому Державна служба є критерієм розвитку нашої держави Микола Проданюк: Публічні закупівлі мають бути відкриті, чесні та прозорі Леся Нос: Налагодження комунікації з громадянським суспільством – важлива складова успіху в реалізації державної політики Руслан Сенчук "Вижницький район: виклики, досягнення та перспективи" Анатолій Круглашов: Десять років готуємо магістрів за спеціальністю «Державна служба» Оксана Палійчук: Децентралізація освітньої галузі в Чернівецькій області Любов Нечипорук: Громади мають можливість реалізувати право на власне радіомовлення Основна увага району спрямована на завершення реформи децентралізації Сумлінним платникам податків буковинські фіскали створюють комфортний клімат Георгій Придій: Злагоджена робота задля досягнення максимальних результатів Ярослав Бартош: На часі – створити сприятливе інвестиційне поле об’єднаних громад та відкрити новий потенціал територій Скорочення штатів РДА. Дмитро Дубілет назвав принципи скорочення Опорна школа як основа якісної освіти Пенсійне обслуговування по-сучасному: оновлені сервісні центри та портал електронних послуг
Тетяна Скутар: Історико-культурні туристичні ресурси як основа розвитку пізнавального туризму в Чернівецькій області Вікторія Чебан: Децентралізація: нові можливості для територіальних громад Світлана Бостан: Упровадження інституту фахівців із соціальної роботи як перспективний напрям роботи соціальних служб Олександр Добржанський: Система органів влади Буковини у складі Австрійської (Австро-Угорської) монархій (Частина І) Максим Ярмистий "Завдання щодо удосконалення структурно-функціональної системи" Уляна Гев'юк "Механізми участі національних меншин у суспільно-політичному житті України" А.Круглашов "Діяльність регіональної влади у контексті реформаторських спроб в Україні (2005 – 2013 рр.) Частина 1" Міста в децентралізаційній реформі: проблеми і перспективи Публічне управління у сфері молодіжної політики в умовах децентралізації та євроінтеграції України
шукайте нас на facebook