Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
24 травня 2023
Низку заходів із психологічної, соціальної та професійної адаптації проведуть у чотирьох громадах області для внутрішньо переміщених осіб

Проєкт «Надання комплексної різносторонньої допомоги внутрішньо переміщеним особам», який реалізовує громадська організація «Фонд «Буковина іннноваційна», має три блоки: перший – надання гуманітарної допомоги, другий – психосоціальна робота  з дітьми та дорослими, третій блок – це заняття з особистісного та професійного розвитку.

Докладніше
27 березня 2023
Наталія Гаврилиця: Весь прибуток від продажу колекції "Незламні" спрямовані на реабілітацію військових, які втратили кінцівки

Наталя Гаврилиця – власниця бренду молодіжного одягу, багатодітна мама. Поряд з основною діяльністю Наталя займається збором коштів для реабілітації військових, які втратили кінцівки. Зокрема, на це йде весь прибуток від продажу  спеціально створеної колекції молодіжного одягу «Незламні».

Докладніше
24 березня 2023
Ірина Паскар: У волонтерській роботі надихають людська відданість і довіра

Ірина Паскар – акушер-гінеколог, лікар із величезним досвідом. Паралельно з професійною діяльністю вона вже тривалий час займається волонтерством, підтримує тих, хто через війну опинився у складних обставинах, допомагає військовим, а ще об’єднує і надихає своїми ідеями та енергією інших людей.

Докладніше
23 березня 2022
Алла Марівцан: Коли складно - на допомогу приходить команда

Основна сфера діяльності громадської організації «Save a Life International» - допомога у кризовій вагітності та підтримка молодих мам. Про життя Лайф центрів, зміну формату роботи після повномасштабного вторгнення, а також про найближчі плани організації поспілкувалися із виконавчою директоркою Аллою Марівцан.

Докладніше
14 березня 2022
Ігор Баб’юк: Завдання громадського сектору сьогодні – налагодити взаємодію між ВПО та місцевими органами влади

Як змінився громадський сектор після повномасштабного вторгнення?

Тут я назвав би два основних аспекти: перший – те, що «класичні» громадські організації як в області, так і в Україні почали займатися не властивою їм, але дуже необхідною у кризовий етап діяльністю: гуманітарна допомога, збір коштів на підтримку ЗСУ, проєкти, які орієнтовані на роботу з внутрішньо переміщеними особами тощо.

Докладніше
  1   2   3   4   5   6   7  ... | 19  наступна сторінка »
Любов Нечипорук: Закон України «Про медіа» започатковує ґрунтовну реформу у медіагалузі Олег Немчінов: Реформа оплати праці держслужбовців Альбіна Грищенко: Про підвищення кваліфікації для державних службовців у 2023 році Для зручності клієнтів працює вебпортал електронних послуг Руслан Запаранюк: Буковина стала другою домівкою для тисяч українців Євгенія Блажевська: Волонтерська діяльність є одним із напрямів нашої роботи Іван Гешко: Робота спортивних структур в умовах війни Наталія Алюшина: Війна показала, що переважна більшість українських публічних службовців продемонстрували відданість державі Робота служби зайнятості в умовах військового стану Микола Ярмистий: Державотворчі погляди Тараса Шевченка Права та пільги внутрішньо переміщених осіб Павло Польовий: Цифрова компетентність державних службовців як основа процесів цифровізації сфери публічного управління Руслана Клим: Ключові аспекти розвитку Вижницького району Анатолій Круглашов: "Інститут державної служби України: зародження, розвиток, особливості" Микола Ярмистий: Тенденції розвитку державної служби в Україні Мирослава Ткачук: Головне про патронат Ілона Факас: Вступ на державну службу: порядок, вимоги, особливості в умовах карантину Микола Ярмистий: дотримання принципів вірно служити українському народові та українській державі закладені в обітниці ще 100 років тому Державна служба є критерієм розвитку нашої держави Сумлінним платникам податків буковинські фіскали створюють комфортний клімат Георгій Придій: Злагоджена робота задля досягнення максимальних результатів Пенсійне обслуговування по-сучасному: оновлені сервісні центри та портал електронних послуг
Христина Марчук: Робота органів місцевого самоврядування області в умовах воєнного стану Руслан Майданський: Новоселицька громада розширює міжнародні зв’язки Світлана Олексійчук: Навчаємо активну молодь та розвиваємо молодіжні простори Наталія Катрюк: Наш обов’язок – дати людям відчуття захищеності Богдан Мельник: Ми хочемо, щоб молоді люди були долучені до процесів управління містом Олена Бадюк: Роль органів місцевого самоврядування у воєнний період на прикладі Глибоцької територіальної громади Соціальна згуртованість у громадах Михайло Савчишин: Виконуємо бюджет, забезпечуємо потреби мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб Василь Скрипкару: Виклики та випробування проявили нас як громаду максимально зібрану, згуртовану та націлену на перемогу Микола Ярмистий: Місцеві органи влади в умовах воєнного стану:повноваження та співпраця військових адміністрацій з органами місцевого самоврядування Світлана Олексійчук: Від початку війни наші волонтери працювали у режимі нон-стоп Громади області: дайджест за 7-12 березня 2022 р Ілона Факас: Права, пільги та гарантії внутрішньо переміщених осіб Віталій Мостовий: Сучасні канали комунікації місцевої влади з громадою Співробітництво територіальних громад: нові можливості для розвитку Анатолій Круглашов: Локалізація політичного чи політизація локального: випробування спроможностей місцевого самоврядування в Україні
Анатолій Круглашов: "Європа: єдність заради безпеки" Ростислав Балабан: Реформа децентралізації в Україні Валентина Підгірна: Особливості функціонування суб’єктів туристичної діяльності Чернівецької області на сучасному етапі Фадей Яценюк: Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу Зиновій Бройде: Буковинський вузол транс'європейського транзиту Сергій Гакман: Вторгнувшись в Україну, росія порушила основи міжнародного права С.Троян, Н.Нечаєва-Юрійчук "ЧАЕС– ЗАЕС-2022: російський ядерний шантаж у дії" Наталія Нечаєва-Юрійчук, Сергій Троян: Українська відсіч тотальній російській агресії: Чотири місяці Наталія Нечаєва-Юрійчук: Творення чергових конспірологічних теорій через дискредитацію політиків Анатолій Круглашов: Перспективні завдання євроінтеграції України Сергій Гакман "9 травня: свято чи біль?" Сергій Троян, Наталія Нечаєва-Юрійчук "УКРАЇНА: ВІЙНА - ПЕРЕМОГА - ПАМ’ЯТЬ" Євген Магда "Удар в спину: чому Санду та Спину грають проти України?" Богдан Волошинський: Ми і наші прапори Наталія Бак "Фінансовий патріотизм і довіра: Вчора. Сьогодні! Завтра?" Наталія Нечаєва-Юрійчук: Боротися. Протидіяти. Ігнорувати Анжела Пасніченко: Як не впасти у паніку? Наталія Нечаєва-Юрійчук: Кожна дія має значення Володимир Тиліщак, Вікторія Яременко: Путін йде слідами Гітлера. Українці ж тримаються як британці Володимир Бойко: Нині Білорусь – ворог Олена Головіна: Зберегти людяність в нелюдських умовах життя! Ігор Недокус: Оцінки білоруських громадян та диктатора Лукашенка вторгнення Росії в Україну різні Сергій Федуняк: Для російських правителів ціна військової поразки – смерть Марін Герман: Децентралізація влади без соціального капіталу – шлях до «інституційної невдачі»
шукайте нас на facebook