Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
22 червня 2021
Святослав Юрійчук: Інформаційна безпека: свобода слова vs ворожа пропаганда

Науковий керівник – доц. В.Л.Карпо

 

Інноваційні інформаційні технології є необхідною складовою сучасного життя як окремого індивіда, так і суспільства в цілому. Поява спершу газет, а потім і радіо та телебачення створили потужну платформу для подальшого розвитку комунікаційних технологій. Вже у другій половині ХХ століття з’являється інтернет, який досить швидко перетворився на глобальну мережу, яка охопила найвіддаленіші куточки Землі.

Докладніше
22 червня 2021
Дар’я Гриньова: Маніпуляції електоратом в Інтернеті

Науковий керівник – доц. Н.В. Нечаєва-Юрійчук

 

З приходом ери цифрових технологій з’явилися нові технології маніпуляції електоратом. Чи не вперше новітні технології з використанням інтернету були застосовані у виборчій кампанії Б. Обами на виборах Президента США у 2008 році. Масштабне використання новітніх інтернет-технологій маніпулювання електоратом були задіяні у виборчій кампанії Д. Трампа у 2016 році, а згодом і в інших державах світу, у т.ч., і в Україні . З огляду на це актуалізується потреба у дослідженні маніпуляцій електоратом із використанням інтернету.

Докладніше
31 березня 2021
Інформаційне забезпечення діяльності органів влади, медіаграмотність та протидію дезінформації розглянули під час круглого столу

Про інформаційне забезпечення діяльності органів влади, промоцію, медіаграмотність та протидію дезінформації говорили в рамках онлайн-круглого столу, що відбувся сьогодні, 31 березня, за ініціативи Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів влади. Співорганізатором заходу став Департамент комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації.

Докладніше
30 березня 2021
Білокриницька трагедія 1941 р.: погляд через 80 років

Сергій Гакман, кандидат історичних наук, доцент, заступник директора Чернівецького ЦППК

 

1 квітня цього року виповнюються 80 років від трагічних подій в урочищі Варниця біля села Біла Криниця, коли були розстріляні мешканці прикордонних сіл радянськими військовими. Багато років про ці події мовчали і тільки в останні роки перебудови та з проголошення України незалежною державою деякі факти ставали відомими широкому загалу. В останні десятиліття щороку на місці трагедії організовуються панахиди-реквієми за участі громадськості і посадовців.

Докладніше
17 березня 2021
Історія ідей і концепцій державної влади та публічного управління в Україні: Володимир Винниченко

Н. Ю. Ротар

 

ВИННИЧЕНКО ВОЛОДИМИР КИРИЛОВИЧ (1880 – 1951)

В. Винниченко народився 28 липня 1880 р. на хуторі Веселий Кут Єлисаветградського повіту Херсонської губернії (нині село Григорівна Новоукраїнського району Кіровоградської обл.) в селянській родині. Після закінчення місцевої школи з семи років навчався у початковій школі. Потім батьки, зваживши на пораду вчительки, при матеріальній підтримці брата по матері А. Павленка, робітника-складальника в повітовій друкарні, посилають кмітливого хлопця до Єлисаветградської гімназії в липні 1899 р., перед закінченням останнього, восьмого, класу виключає його з гімназії, прикриваючись несплатою грошей за навчання.

Докладніше
  1   2   3   4   5   6   7  ... | 16  наступна сторінка »
Анатолій Круглашов: "Інститут державної служби України: зародження, розвиток, особливості" Михайло Чорней: Пріоритети діяльності Вижницької райдержадміністрації Микола Ярмистий: Тенденції розвитку державної служби в Україні Мирослава Ткачук: Головне про патронат Вікторія Гатрич: «У комунікації головне – бути чесним із аудиторією» Юрій Півень: Система соціального захисту в територіальних громадах Юрій Манастирський: Особливості деклараційної кампанії у 2021 році Державний сектор потрібно навчати співпрацювати з бізнесом: презентували аналітичний звіт «Демократичний компонент у навчанні державних службовців» Ілона Факас: Вступ на державну службу: порядок, вимоги, особливості в умовах карантину Сергій ОСАЧУК: Чернівецька область приречена на успіх і нею Україна може пишатися! Наталія ГУСАК: "... жодної паніки не повинно бути, коли ти починаєш організовувати процес, від якого залежатиме доля багатьох мешканців Буковини" Микола Ярмистий: дотримання принципів вірно служити українському народові та українській державі закладені в обітниці ще 100 років тому Державна служба є критерієм розвитку нашої держави Сумлінним платникам податків буковинські фіскали створюють комфортний клімат Георгій Придій: Злагоджена робота задля досягнення максимальних результатів Опорна школа як основа якісної освіти Пенсійне обслуговування по-сучасному: оновлені сервісні центри та портал електронних послуг
Екотолока, спортивні змагання та фестиваль юшки - у територіальних громадах області відбулися заходи згуртування Ринок землі в Україні: проблеми та перспективи. Частина 1. Правове регулювання земельних відносин в Україні. Наталія Катрюк: Шукаємо власні шляхи для розвитку громади Марія Нікорич: «Земля і комунальне майно – одне з найважливіших джерел наповнення місцевого бюджету» Сергій Бостан: Основні пріоритети – ефективне використання комунального майна Світлана Банар: Найчастіше до старости звертаються із земельними питаннями Іван Янко: Мешканці нашої громади надзвичайно працьовиті Старости Вашківецької громади: що на порядку денному? Христина Марчук: Децентралізація: підсумки та нові завдання Віталій Мостовий: Сучасні канали комунікації місцевої влади з громадою ЦНАП – місце, де громадяни зустрічаються з місцевою владою Співробітництво територіальних громад: нові можливості для розвитку Близько 90 % території Чернівецької області охоплено перспективними планами, – Альона Бабак Завдяки економії – Чудейська громада реалізувала на один проект більше ніж планувала Розвиток та проблемні питання Глибоцької ОТГ 25 листопада у Тереблечівській об’єднаній громаді відкрили ЦНАП Проект держбюджету на 2020 рік: які кошти передбачено для розвитку ОТГ Радники Центру розвитку місцевого самоврядування відвідують ОТГз метою ознайомлення із проектами розвитку інфраструктури Ігор БАБЮК: Місцеві вибори 2021: можливості для розвитку територіальних громад
шукайте нас на facebook