Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
18 червня 2021
Мирослава Ткачук: Головне про патронат

Ткачук Мирослава, начальник відділу підвищення кваліфікації професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг Чернівецького обласного центру соціальних служб

 

Одним із державних пріоритетів на найближчі роки є реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Головне завдання реформи – попередити потрапляння дітей в інтернатні заклади, а також створити всі умови, щоб діти із закладів могли повернутися в родину.

Докладніше
30 березня 2021
Ініціювали запровадження деконцентрації центральних органів виконавчої влади

29 березня відбулося XXІІІ засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління в онлайн режимі. Рада відбулася під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова. З минулого засідання координаційної ради, що відбулося 15 лютого 2021 року, можна відзначити суттєвий позитивний результат щодо реалізації пріоритетів реформи державного управління. Так Верховна Рада України ухвалила закон щодо відновлення конкурсів на державній службі. Добори за контрактом припинено, оголошено 10 конкурсів на посади категорії А і понад 2 тисячі на посади категорії Б і В.

Докладніше
15 березня 2021
Вікторія Гатрич: «У комунікації головне – бути чесним із аудиторією»

Зрозумілість та прозорість – запорука успішної роботи органів державної влади. Для них важливо не лише працювати для блага кожного громадянина, але й перебувати із соціумом у постійному діалозі, пояснювати і переконувати, спонукати і закликати, а часом заспокоювати та гасити напругу. Допомагають владникам у цьому фахівці з комунікацій. Саме вони є тим містком, що забезпечує зв'язок між посадовцями різних рівнів і суспільством.
Про те, як організувати ефективне інформування, конструктивний обмін думками, почути кожного, особливо у непрості часи боротьби з пандемією COVID-19, розповідає директорка Департаменту комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації Вікторія Гатрич.

Докладніше
09 березня 2021
Наталія Алюшина: “Старт реформи оплати праці, впровадження HRMIS, адаптація державної служби до сучасних викликів - ключові напрями діяльності НАДС у 2020 році”

Минулий рік став не лише для НАДС, а й усієї державної служби роком змін та нових можливостей. Адаптація державних службовців до умов віддаленої роботи, реалізація реформи оплати праці на основі класифікації посад, активна робота в HRMIS, налагодження співпраці зі службами управління персоналом в органах місцевого самоврядування, розвиток системи професійного навчання – про ці та інші досягнення НАДС прозвітувала Голова Агентства Наталія Алюшина під час публічного звіту, 4 березня.

Докладніше
02 березня 2021
Юрій Півень: Система соціального захисту у територіальних громадах

З поступовим втіленням адміністративно-територіальної реформи в Україні кількість районів у державі була зменшена з 490 до 136, в тому числі у Чернівецькій області з 11 до 3. На даний час система соціального захисту населення знаходиться у стані реформування не тільки у кількісному складі, а і завдяки новим повноваженням та функціям територіальних громад  у новому якісному напрямку.

Докладніше
  1   2   3   4   5   6   7  ... | 31  наступна сторінка »
Мирослава Ткачук: Головне про патронат Вікторія Гатрич: «У комунікації головне – бути чесним із аудиторією» Юрій Півень: Система соціального захисту в територіальних громадах Юрій Манастирський: Особливості деклараційної кампанії у 2021 році Державний сектор потрібно навчати співпрацювати з бізнесом: презентували аналітичний звіт «Демократичний компонент у навчанні державних службовців» Ілона Факас: Вступ на державну службу: порядок, вимоги, особливості в умовах карантину Сергій ОСАЧУК: Чернівецька область приречена на успіх і нею Україна може пишатися! Наталія ГУСАК: "... жодної паніки не повинно бути, коли ти починаєш організовувати процес, від якого залежатиме доля багатьох мешканців Буковини" Микола Ярмистий: дотримання принципів вірно служити українському народові та українській державі закладені в обітниці ще 100 років тому Державна служба є критерієм розвитку нашої держави Сумлінним платникам податків буковинські фіскали створюють комфортний клімат Георгій Придій: Злагоджена робота задля досягнення максимальних результатів Опорна школа як основа якісної освіти Пенсійне обслуговування по-сучасному: оновлені сервісні центри та портал електронних послуг
Ринок землі в Україні: проблеми та перспективи. Частина 1. Правове регулювання земельних відносин в Україні. Наталія Катрюк: Шукаємо власні шляхи для розвитку громади Марія Нікорич: «Земля і комунальне майно – одне з найважливіших джерел наповнення місцевого бюджету» Сергій Бостан: Основні пріоритети – ефективне використання комунального майна Світлана Банар: Найчастіше до старости звертаються із земельними питаннями Іван Янко: Мешканці нашої громади надзвичайно працьовиті Старости Вашківецької громади: що на порядку денному? Христина Марчук: Децентралізація: підсумки та нові завдання Віталій Мостовий: Сучасні канали комунікації місцевої влади з громадою ЦНАП – місце, де громадяни зустрічаються з місцевою владою Співробітництво територіальних громад: нові можливості для розвитку Близько 90 % території Чернівецької області охоплено перспективними планами, – Альона Бабак Завдяки економії – Чудейська громада реалізувала на один проект більше ніж планувала Розвиток та проблемні питання Глибоцької ОТГ 25 листопада у Тереблечівській об’єднаній громаді відкрили ЦНАП Проект держбюджету на 2020 рік: які кошти передбачено для розвитку ОТГ Радники Центру розвитку місцевого самоврядування відвідують ОТГз метою ознайомлення із проектами розвитку інфраструктури Ігор БАБЮК: Місцеві вибори 2021: можливості для розвитку територіальних громад
шукайте нас на facebook