Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
19 вересня 2023
Горішньошерівецька школа - кращий заклад освіти Буковини

Горішньошеровецький опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів став найкращим закладом освіти Буковини та другим у всеукраїнському рейтингу за підсумками НМТ. Рейтинг загальноосвітніх шкіл складено нформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua»

Докладніше
18 вересня 2023
Банилівська громада: Серед основних завдань - обладнання закладів освіти

У Берегометській територіальній громаді значна увага приділяється відновленню закладів освіти. Обладнано класи НУШ, для чого придбано противосколіозні парти, меблі, дидактичне обладнання та оргтехніку. Також створені необхідні умови для інклюзивного навчання дітей. Про це йдеться на сторінці громади у фейсбуці.

Докладніше
18 вересня 2023
Волонтери Ванчиковецької громади продовжують допомагати захисникам на передовій та постраждалим мешканцям Херсонщини

Відбулася чергова поїздка волонтерів із Ванчиковецької громади до захисників на передову. Ця поїздка була спрямована на доставку необхідних речей військовим. Перед тим волонтери відвідали Херсонщину і доставили харчі, одяг, медикаменти тим, хто залишився без домівки через складну ситуацію в регіоні, - йдеться на сторінці громади у Facebook.

 

Докладніше
12 вересня 2023
Спільні проєкти у сфері освіти, культури та спорту реалізовуватимуть Великокучурівська громада та комуна Варфу Кампулуй (Румунія)

Про це інформує Чернівецька обласна рада. Сторони підписали спільну Декларацію про наміри щодо процедури про побратимство. Договір заключили у Румунії сільський голова Великокучурівської громади Василь Тодеренчук та голова комуни Варфу Кампулуй Марія Гуцу.

Докладніше
30 серпня 2023
Олексій Мєдвєдєв: Досвід Гамбурга в реалізації соціальних проєктів

Олексій Мєдведєв – керівник програм шкільного розвитку та менторингу в м. Гамбург (Німеччина). У 2018 році, після знайомства з діяльністю благодійної організації «Елеос-Україна», він спільно з колегами розпочав освітній проєкт для жінок-переселенок в Україні, щоб підтримати їх у складних обставинах та допомогти відкрити власну справу. Після повномасштабного вторгнення Олексій та його партнери почали надавати фінансову підтримку прихисткам, де мешкають люди, що втратили домівки через війну.

Докладніше
  1   2   3   4   5   6   7  ... | 36  наступна сторінка »
Оксана Сакрієр: Наше завдання – вистояти, розвивати, перемогти Микола Ярмистий: Державна служба сконцентрувала свої зусилля на вирішенні нагальних проблем в період російської агресії Любов Кожолянко: Уряд розширив програму компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних Любов Нечипорук: Закон України «Про медіа» започатковує ґрунтовну реформу у медіагалузі Олег Немчінов: Реформа оплати праці держслужбовців Альбіна Грищенко: Про підвищення кваліфікації для державних службовців у 2023 році Для зручності клієнтів працює вебпортал електронних послуг Руслан Запаранюк: Буковина стала другою домівкою для тисяч українців Євгенія Блажевська: Волонтерська діяльність є одним із напрямів нашої роботи Іван Гешко: Робота спортивних структур в умовах війни Наталія Алюшина: Війна показала, що переважна більшість українських публічних службовців продемонстрували відданість державі Робота служби зайнятості в умовах військового стану Микола Ярмистий: Державотворчі погляди Тараса Шевченка Права та пільги внутрішньо переміщених осіб Павло Польовий: Цифрова компетентність державних службовців як основа процесів цифровізації сфери публічного управління Руслана Клим: Ключові аспекти розвитку Вижницького району Анатолій Круглашов: "Інститут державної служби України: зародження, розвиток, особливості" Ілона Факас: Вступ на державну службу: порядок, вимоги, особливості в умовах карантину Микола Ярмистий: дотримання принципів вірно служити українському народові та українській державі закладені в обітниці ще 100 років тому Державна служба є критерієм розвитку нашої держави Юрій Кітар: Ми маємо резерви та потенціал для розвитку району Сумлінним платникам податків буковинські фіскали створюють комфортний клімат Георгій Придій: Злагоджена робота задля досягнення максимальних результатів Пенсійне обслуговування по-сучасному: оновлені сервісні центри та портал електронних послуг
Прихисток у Лужанах для вимушено переміщених осіб: рік роботи Христина Марчук: Робота органів місцевого самоврядування області в умовах воєнного стану Руслан Майданський: Новоселицька громада розширює міжнародні зв’язки Світлана Олексійчук: Навчаємо активну молодь та розвиваємо молодіжні простори Наталія Катрюк: Наш обов’язок – дати людям відчуття захищеності Богдан Мельник: Ми хочемо, щоб молоді люди були долучені до процесів управління містом Олена Бадюк: Роль органів місцевого самоврядування у воєнний період на прикладі Глибоцької територіальної громади Соціальна згуртованість у громадах Михайло Савчишин: Виконуємо бюджет, забезпечуємо потреби мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб Василь Скрипкару: Виклики та випробування проявили нас як громаду максимально зібрану, згуртовану та націлену на перемогу Микола Ярмистий: Місцеві органи влади в умовах воєнного стану:повноваження та співпраця військових адміністрацій з органами місцевого самоврядування Світлана Олексійчук: Від початку війни наші волонтери працювали у режимі нон-стоп Громади області: дайджест за 7-12 березня 2022 р Ілона Факас: Права, пільги та гарантії внутрішньо переміщених осіб Віталій Мостовий: Сучасні канали комунікації місцевої влади з громадою Співробітництво територіальних громад: нові можливості для розвитку Анатолій Круглашов: Локалізація політичного чи політизація локального: випробування спроможностей місцевого самоврядування в Україні
Анатолій Круглашов: "Європа: єдність заради безпеки" Ростислав Балабан: Реформа децентралізації в Україні Валентина Підгірна: Особливості функціонування суб’єктів туристичної діяльності Чернівецької області на сучасному етапі Фадей Яценюк: Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу Зиновій Бройде: Буковинський вузол транс'європейського транзиту Сергій Гакман: Вторгнувшись в Україну, росія порушила основи міжнародного права С.Троян, Н.Нечаєва-Юрійчук "ЧАЕС– ЗАЕС-2022: російський ядерний шантаж у дії" Наталія Нечаєва-Юрійчук, Сергій Троян: Українська відсіч тотальній російській агресії: Чотири місяці Наталія Нечаєва-Юрійчук: Творення чергових конспірологічних теорій через дискредитацію політиків Анатолій Круглашов: Перспективні завдання євроінтеграції України Сергій Гакман "9 травня: свято чи біль?" Сергій Троян, Наталія Нечаєва-Юрійчук "УКРАЇНА: ВІЙНА - ПЕРЕМОГА - ПАМ’ЯТЬ" Євген Магда "Удар в спину: чому Санду та Спину грають проти України?" Богдан Волошинський: Ми і наші прапори Наталія Бак "Фінансовий патріотизм і довіра: Вчора. Сьогодні! Завтра?" Наталія Нечаєва-Юрійчук: Боротися. Протидіяти. Ігнорувати Анжела Пасніченко: Як не впасти у паніку? Наталія Нечаєва-Юрійчук: Кожна дія має значення Володимир Тиліщак, Вікторія Яременко: Путін йде слідами Гітлера. Українці ж тримаються як британці Володимир Бойко: Нині Білорусь – ворог Олена Головіна: Зберегти людяність в нелюдських умовах життя! Ігор Недокус: Оцінки білоруських громадян та диктатора Лукашенка вторгнення Росії в Україну різні Сергій Федуняк: Для російських правителів ціна військової поразки – смерть Марін Герман: Децентралізація влади без соціального капіталу – шлях до «інституційної невдачі»
шукайте нас на facebook