Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
« назад до переліку

08 січня 2019 о 13:30
Нещодавно призначили нового Генерального консула Румунії в Чернівцях – Ірину – Лоредану Стенкулеску

Ірина – Лоредана Стенкулєску, є адвокатом за професією. Вона докторант Академії економічних досліджень, що у Бухаресті, за спеціальністю «Право». Тема її дисертації – «Основи відповідальності та юридичних зобов'язань». Також вона випускник докторантури Інституту правових досліджень, докторських та пост-докторських студій в рамках проекту «Горизонт 2020: Просування національних інтересів через удосконалення, конкурентоспроможність та відповідальність у фундаментальних румунських наукових дослідженнях та румунському прикладному досвіді».


Закінчила пост-університетські студії у Бухарестському університеті, юридичний факультет, за спеціалізацією «Конституційні і політичні інституції», а також у Бухарестській академії економічних досліджень за спеціалізацією «Особливі контракти міжнародної торгівлі». Опублікувала низку наукових статей та досліджень в галузі права в румунських та закордонних спеціалізованих журналах.


Протягом своєї професійної кар’єри займала низку менеджерських та управлінських посад у компанії Petrom SA та в інших юридичних фірмах Бухаресту. Працювала тренером в рамках програми професійної підготовки адвокатів у складі Національного інституту підготовки та підвищення кваліфікації адвокатів, і як медіатор в Раді медіації Румунії. Має декілька сертифікатів в галузі внутрішнього румунського та європейського законодавства.


Має багатий досвід у галузі гармонізації законодавства Румунії із законодавством ЄС, що може стати вагомою перевагою в дипломатичній діяльності, враховуючи європейський вибір України.


До початку своєї дипломатичної кар'єри вона займалася адвокатською діяльністю. Також менеджерська діяльність, яку вона здійснювала, стане вагомим підґрунтям як в управлінні та координації команди Генконсульства Румунії в Чернівцях, так і в організації та реалізації програм транскордонного співробітництва між Румунією та Україною.


Крім того, досвід роботи в економічній сфері допоможе у важливому аспекті дипломатичної діяльності, а саме у просуванні і розвитку відносин між Україною та Румунією, особливо українських регіонів, що знаходяться в межах консульського округу Генерального консульства Румунії в Чернівцях з адміністративно-територіальними одиницями Румунії.


Її професіоналізм та досвід позитивно сприятиме також координації та диверсифікації гамми публічної та культурної дипломатії, які стають все важливішими у взаєминах двох народів.


З моменту прибуття в Україну, Ірина – Лоредана Стенкулеску проявляла особливу увагу до румунської етнічної громади Чернівецької області, беручи участь у багатьох культурно-мистецьких та громадських заходах, організованих етно-національними товариствами. Також новий Генеральний консул брала участь у низці конференцій і семінарів, організованих науковими колами нашого регіону. Наше неформальне спілкування з румунським дипломатом демонструє її бажання продовжувати та розвивати добросусідські політико-дипломатичні, економічні та культурно-мистецькі відносини між Румунією та Україною.

Відгуки: 
Немає відгуків

Додати новий відгук:
 Ваше ім`я:
 Текст відгуку:
 
Михайло Чорней: Пріоритети діяльності Вижницької райдержадміністрації Микола Ярмистий: Тенденції розвитку державної служби в Україні Мирослава Ткачук: Головне про патронат Вікторія Гатрич: «У комунікації головне – бути чесним із аудиторією» Юрій Півень: Система соціального захисту в територіальних громадах Юрій Манастирський: Особливості деклараційної кампанії у 2021 році Державний сектор потрібно навчати співпрацювати з бізнесом: презентували аналітичний звіт «Демократичний компонент у навчанні державних службовців» Ілона Факас: Вступ на державну службу: порядок, вимоги, особливості в умовах карантину Сергій ОСАЧУК: Чернівецька область приречена на успіх і нею Україна може пишатися! Наталія ГУСАК: "... жодної паніки не повинно бути, коли ти починаєш організовувати процес, від якого залежатиме доля багатьох мешканців Буковини" Микола Ярмистий: дотримання принципів вірно служити українському народові та українській державі закладені в обітниці ще 100 років тому Державна служба є критерієм розвитку нашої держави Сумлінним платникам податків буковинські фіскали створюють комфортний клімат Георгій Придій: Злагоджена робота задля досягнення максимальних результатів Опорна школа як основа якісної освіти Пенсійне обслуговування по-сучасному: оновлені сервісні центри та портал електронних послуг
Ринок землі в Україні: проблеми та перспективи. Частина 1. Правове регулювання земельних відносин в Україні. Наталія Катрюк: Шукаємо власні шляхи для розвитку громади Марія Нікорич: «Земля і комунальне майно – одне з найважливіших джерел наповнення місцевого бюджету» Сергій Бостан: Основні пріоритети – ефективне використання комунального майна Світлана Банар: Найчастіше до старости звертаються із земельними питаннями Іван Янко: Мешканці нашої громади надзвичайно працьовиті Старости Вашківецької громади: що на порядку денному? Христина Марчук: Децентралізація: підсумки та нові завдання Віталій Мостовий: Сучасні канали комунікації місцевої влади з громадою ЦНАП – місце, де громадяни зустрічаються з місцевою владою Співробітництво територіальних громад: нові можливості для розвитку Близько 90 % території Чернівецької області охоплено перспективними планами, – Альона Бабак Завдяки економії – Чудейська громада реалізувала на один проект більше ніж планувала Розвиток та проблемні питання Глибоцької ОТГ 25 листопада у Тереблечівській об’єднаній громаді відкрили ЦНАП Проект держбюджету на 2020 рік: які кошти передбачено для розвитку ОТГ Радники Центру розвитку місцевого самоврядування відвідують ОТГз метою ознайомлення із проектами розвитку інфраструктури Ігор БАБЮК: Місцеві вибори 2021: можливості для розвитку територіальних громад
шукайте нас на facebook