Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
« назад до переліку

08 січня 2019 о 13:30
Нещодавно призначили нового Генерального консула Румунії в Чернівцях – Ірину – Лоредану Стенкулеску

Ірина – Лоредана Стенкулєску, є адвокатом за професією. Вона докторант Академії економічних досліджень, що у Бухаресті, за спеціальністю «Право». Тема її дисертації – «Основи відповідальності та юридичних зобов'язань». Також вона випускник докторантури Інституту правових досліджень, докторських та пост-докторських студій в рамках проекту «Горизонт 2020: Просування національних інтересів через удосконалення, конкурентоспроможність та відповідальність у фундаментальних румунських наукових дослідженнях та румунському прикладному досвіді».


Закінчила пост-університетські студії у Бухарестському університеті, юридичний факультет, за спеціалізацією «Конституційні і політичні інституції», а також у Бухарестській академії економічних досліджень за спеціалізацією «Особливі контракти міжнародної торгівлі». Опублікувала низку наукових статей та досліджень в галузі права в румунських та закордонних спеціалізованих журналах.


Протягом своєї професійної кар’єри займала низку менеджерських та управлінських посад у компанії Petrom SA та в інших юридичних фірмах Бухаресту. Працювала тренером в рамках програми професійної підготовки адвокатів у складі Національного інституту підготовки та підвищення кваліфікації адвокатів, і як медіатор в Раді медіації Румунії. Має декілька сертифікатів в галузі внутрішнього румунського та європейського законодавства.


Має багатий досвід у галузі гармонізації законодавства Румунії із законодавством ЄС, що може стати вагомою перевагою в дипломатичній діяльності, враховуючи європейський вибір України.


До початку своєї дипломатичної кар'єри вона займалася адвокатською діяльністю. Також менеджерська діяльність, яку вона здійснювала, стане вагомим підґрунтям як в управлінні та координації команди Генконсульства Румунії в Чернівцях, так і в організації та реалізації програм транскордонного співробітництва між Румунією та Україною.


Крім того, досвід роботи в економічній сфері допоможе у важливому аспекті дипломатичної діяльності, а саме у просуванні і розвитку відносин між Україною та Румунією, особливо українських регіонів, що знаходяться в межах консульського округу Генерального консульства Румунії в Чернівцях з адміністративно-територіальними одиницями Румунії.


Її професіоналізм та досвід позитивно сприятиме також координації та диверсифікації гамми публічної та культурної дипломатії, які стають все важливішими у взаєминах двох народів.


З моменту прибуття в Україну, Ірина – Лоредана Стенкулеску проявляла особливу увагу до румунської етнічної громади Чернівецької області, беручи участь у багатьох культурно-мистецьких та громадських заходах, організованих етно-національними товариствами. Також новий Генеральний консул брала участь у низці конференцій і семінарів, організованих науковими колами нашого регіону. Наше неформальне спілкування з румунським дипломатом демонструє її бажання продовжувати та розвивати добросусідські політико-дипломатичні, економічні та культурно-мистецькі відносини між Румунією та Україною.

Відгуки: 
Немає відгуків

Додати новий відгук:
 Ваше ім`я:
 Текст відгуку:
 
Микола Ярмистий: дотримання принципів вірно служити українському народові та українській державі закладені в обітниці ще 100 років тому Державна служба є критерієм розвитку нашої держави Микола Проданюк: Публічні закупівлі мають бути відкриті, чесні та прозорі Леся Нос: Налагодження комунікації з громадянським суспільством – важлива складова успіху в реалізації державної політики Руслан Сенчук "Вижницький район: виклики, досягнення та перспективи" Анатолій Круглашов: Десять років готуємо магістрів за спеціальністю «Державна служба» Оксана Палійчук: Децентралізація освітньої галузі в Чернівецькій області Любов Нечипорук: Громади мають можливість реалізувати право на власне радіомовлення Основна увага району спрямована на завершення реформи децентралізації Сумлінним платникам податків буковинські фіскали створюють комфортний клімат Георгій Придій: Злагоджена робота задля досягнення максимальних результатів Ярослав Бартош: На часі – створити сприятливе інвестиційне поле об’єднаних громад та відкрити новий потенціал територій Скорочення штатів РДА. Дмитро Дубілет назвав принципи скорочення Опорна школа як основа якісної освіти Пенсійне обслуговування по-сучасному: оновлені сервісні центри та портал електронних послуг
Тетяна Скутар: Історико-культурні туристичні ресурси як основа розвитку пізнавального туризму в Чернівецькій області Вікторія Чебан: Децентралізація: нові можливості для територіальних громад Світлана Бостан: Упровадження інституту фахівців із соціальної роботи як перспективний напрям роботи соціальних служб Олександр Добржанський: Система органів влади Буковини у складі Австрійської (Австро-Угорської) монархій (Частина І) Максим Ярмистий "Завдання щодо удосконалення структурно-функціональної системи" Уляна Гев'юк "Механізми участі національних меншин у суспільно-політичному житті України" А.Круглашов "Діяльність регіональної влади у контексті реформаторських спроб в Україні (2005 – 2013 рр.) Частина 1" Міста в децентралізаційній реформі: проблеми і перспективи Публічне управління у сфері молодіжної політики в умовах децентралізації та євроінтеграції України
шукайте нас на facebook