Буковинський вісник
державної служби та місцевого самоврядування
 
« назад до переліку

24 лютого 2016
Ілля Карлійчук: Маємо багато завдань у сфері житлово-комунального господарства

Інтерв’ю із заступником Сторожинецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іллею Карлійчуком

 

«БВ»: Іллє Васильовичу, розкажіть, будь ласка, трохи про себе
І.К.:
Я народився  27 липня 1954 року, трудову діяльність розпочав після закінчення школи, у 1970 році. У 1972 році вступив до Львівського лісотехнічного інституту, який закінчив у 1977. Після здобуття диплома повернувся до Сторожинецького лісокомбінату, де спочатку працював інженером-технологом, потім інженером з обладнання, згодом став начальником  лісопильного деревообробного цеху, після цього певний період працював начальником меблевого цеху. Коли лісокомбінат перейменували в держлісгосп, став начальником Красноїльського лісопромислового цеху, потім трохи більше року пропрацював заступником директора, згодом – головним інженером Сторожинецького держлісгоспу. Цю посаду обіймав 5 років, після чого розпочав приватну діяльність, якою займався близько восьми років.  Потім міський голова Сторожинця запропонував мені очолити комбінат комунальних підприємств, в якому я пропрацював 4 роки і вийшов на пенсію. В минулому році склалося так, що до виборів я очолив районну радикальну партію Олега Ляшка, балотувався кандидатом міської ради. Від нас пройшли три кандидати в депутати до міської ради і три депутати до районної, потім депутатський корпус міської ради запропонував мені стати заступником голови міської ради. Більшість проголосувала «за»,  і от уже три місяці я працюю на цій посаді.


«БВ»: Чим саме був зумовлений вибір працювати в органах місцевого самоврядування?
І.К.:
Як уже зазначалося, я маю досвід такої роботи, адже працював у сфері комунального господарства, тому знаю, як надати послуги з водопостачання і водовідведення, вивезення сміття, як прибрати і облаштувати прибудинкову територію, провести ремонтні роботи тощо. Маючи цей досвід, а разом з тим бажання і силу працювати, хочу щось зробити у цьому напрямку для розвитку міста, розвитку громади. Окрім того, відчуваю свою відповідальність перед колегами.


«БВ»: Як працює новий склад ради?
І.К.:
До складу міської ради увійшло 6 партій: «Наш Край», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Аграрна Партія, Радикальна партія та Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Хочу зазначити, що і під час першої сесії, коли обирались комісії, і під час другої, коли вже розглядали бюджет та інші питання, засідання проходили дуже спокійно, депутати, незалежно від партійної приналежності, злагоджено розбирали всі питання. Тому якщо цей склад буде працювати у подальшому так, як працює зараз, то це буде великим позитивом.


«БВ»: Які основні напрямки роботи?
І.К.:
Розповім, мабуть, більше про те, що стосується моєї сфери. Коли приймали бюджет, то, насамперед, запланували поміняти півкілометра центрального водогону. 17 березня вже будемо починати ремонтні роботи, зараз проводимо підготовчі.  Маємо замінити і додатково поставити один насос вартістю 450 тисяч (разом з роботою) для подачі води в місто. В той же час потрібно відремонтувати шахтний колодязь, який працює ще з 1904 року, а останній раз чистився ще років 20 тому. Колодязь потребує нової очистки, до того ж, там необхідно замінити насосний агрегат, пульт управління, клапани. Вже зараз розпочалися роботи з чищення і ремонту свердловин. Це основні такі завдання, які стоять на сьогодні.
На 3 квартал запланований ремонт резервуару для води. Якщо будуть додаткові кошти на 3-4 квартали,  то додатково планується замінити близько 450-500 метрів секційних труб, заасфальтувати окремі вулиці. 300 тисяч виділено на ремонт тротуару на вулиці Богдана Хмельницького.


«БВ»: Зараз іде мова про створення об’днаної територіальної громади із центром у Сторожинці. До чого схиляється міська рада?
І.К.:
Ми якраз розмовляли з мером на цю тему, а також виносили це питання на виконком.  Зараз будемо працювати над об’єднанням і робити все, щоб пришвидшити цей процес. На жаль, у минулому році депутати, не розібравшись, мабуть, до кінця у ситуації, не прийняли відповідного рішення. Якби воно було прийняте ще тоді на сесії міської ради, зараз ми могли б набагато простіше розв’язати низку проблемних  питань. Однак думаю, що протягом 3-5 місяців ми це повинні вирішити і подати відповідні документи до Верховної Ради. На сьогодні готові до об’єднання такі населені пункти як Ропча, Панка і Будинець, з іншими ще ведуться перемовини.


Відгуки: 
Немає відгуків

Додати новий відгук:
 Ваше ім`я:
 Текст відгуку:
 
Анатолій Круглашов: Сумні роковини та уроки російсько-української війни Актуальні питання впровадження нового законодавства про службу в органах місцевого самоврядування Ольга Смалій: Громадянам, що мають певні сумніви щодо державної політики, потрібно вступати на посади державної служби і своїм прикладом демонструвати, як треба працювати Христина Марчук: Проєктний підхід у системі планувальних документів відновлення та розвитку територіальних громад Оксана Сакрієр: Наше завдання – вистояти, розвивати, перемогти Микола Ярмистий: Державна служба сконцентрувала свої зусилля на вирішенні нагальних проблем в період російської агресії Любов Кожолянко: Уряд розширив програму компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних Любов Нечипорук: Закон України «Про медіа» започатковує ґрунтовну реформу у медіагалузі Альбіна Грищенко: Про підвищення кваліфікації для державних службовців у 2023 році Для зручності клієнтів працює вебпортал електронних послуг Руслан Запаранюк: Буковина стала другою домівкою для тисяч українців Євгенія Блажевська: Волонтерська діяльність є одним із напрямів нашої роботи Іван Гешко: Робота спортивних структур в умовах війни Микола Ярмистий: Державотворчі погляди Тараса Шевченка Права та пільги внутрішньо переміщених осіб
Прихисток у Лужанах для вимушено переміщених осіб: рік роботи Христина Марчук: Робота органів місцевого самоврядування області в умовах воєнного стану Руслан Майданський: Новоселицька громада розширює міжнародні зв’язки Світлана Олексійчук: Навчаємо активну молодь та розвиваємо молодіжні простори Наталія Катрюк: Наш обов’язок – дати людям відчуття захищеності Олена Бадюк: Роль органів місцевого самоврядування у воєнний період на прикладі Глибоцької територіальної громади Соціальна згуртованість у громадах Михайло Савчишин: Виконуємо бюджет, забезпечуємо потреби мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб Василь Скрипкару: Виклики та випробування проявили нас як громаду максимально зібрану, згуртовану та націлену на перемогу Микола Ярмистий: Місцеві органи влади в умовах воєнного стану:повноваження та співпраця військових адміністрацій з органами місцевого самоврядування Світлана Олексійчук: Від початку війни наші волонтери працювали у режимі нон-стоп Ілона Факас: Права, пільги та гарантії внутрішньо переміщених осіб Віталій Мостовий: Сучасні канали комунікації місцевої влади з громадою Співробітництво територіальних громад: нові можливості для розвитку Анатолій Круглашов: Локалізація політичного чи політизація локального: випробування спроможностей місцевого самоврядування в Україні
Зиновій Бройде: Стратегічне бачення транскордонного розвитку транспортної інфраструктури через міжнародні пункти пропуску на українсько-румунському кордоні Світлана Сидоренко: Цифровізація як дієвий механізм взаємодії інститутів громадянського суспільства та органів публічної влади Анатолій Круглашов: "Європа: єдність заради безпеки" Ростислав Балабан: Реформа децентралізації в Україні Валентина Підгірна: Особливості функціонування суб’єктів туристичної діяльності Чернівецької області на сучасному етапі Фадей Яценюк: Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу Зиновій Бройде: Буковинський вузол транс'європейського транзиту Сергій Гакман: Вторгнувшись в Україну, росія порушила основи міжнародного права С.Троян, Н.Нечаєва-Юрійчук "ЧАЕС– ЗАЕС-2022: російський ядерний шантаж у дії" Наталія Нечаєва-Юрійчук, Сергій Троян: Українська відсіч тотальній російській агресії: Чотири місяці Наталія Нечаєва-Юрійчук: Творення чергових конспірологічних теорій через дискредитацію політиків Анатолій Круглашов: Перспективні завдання євроінтеграції України Сергій Гакман "9 травня: свято чи біль?" Сергій Троян, Наталія Нечаєва-Юрійчук "УКРАЇНА: ВІЙНА - ПЕРЕМОГА - ПАМ’ЯТЬ" Богдан Волошинський: Ми і наші прапори Наталія Бак "Фінансовий патріотизм і довіра: Вчора. Сьогодні! Завтра?" Наталія Нечаєва-Юрійчук: Боротися. Протидіяти. Ігнорувати Анжела Пасніченко: Як не впасти у паніку? Наталія Нечаєва-Юрійчук: Кожна дія має значення Володимир Тиліщак, Вікторія Яременко: Путін йде слідами Гітлера. Українці ж тримаються як британці Володимир Бойко: Нині Білорусь – ворог Олена Головіна: Зберегти людяність в нелюдських умовах життя! Ігор Недокус: Оцінки білоруських громадян та диктатора Лукашенка вторгнення Росії в Україну різні Сергій Федуняк: Для російських правителів ціна військової поразки – смерть
шукайте нас на facebook